INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Luana Vjollca i “çmend” të gjithë kur i thotë “TË DUA” kësaj femre të famshme, por Ermal Mamaqi nuk rri dot pa “i futur hundët”, shihni çfarë i shkruan! [FOTO]

Luana Vjollca i “çmend” të gjithë kur i thotë “TË DUA” kësaj femre të famshme, por Ermal Mamaqi nuk rri dot pa “i futur hundët”, shihni çfarë i shkruan! [FOTO]

Publikuar më: 19:22 01-05-2018

Dashuria në ajër!

Luana Vjollca është një nga femrat më të bukura të ekranit shqiptar e cila prej vitesh është bërë pjesë e televizionit dhe tashmë është shumë e pëlqyer nga publiku. E nisi karrierën si velinë ndërsa tashmë është e suksesshme si moderatore dhe këngëtare. Luana ka shumë fansa e kjo mund të dallohet fare qartë në Instagramin e saj ku numëron mbi 1 milion ndjekës, të cilët i mban të përditësuar me shumë foto seksi.

Në mediat rozë flitet lart e poshtë se moderatorja bukuroshe po jeton një romancë me Krenar Çoçaj, por kjo nuk e pengon atë t’i shprehë “dashurinë” një nga femrave më të njohura në botë, Ellen DeGeneres.  Kjo e fundit ka publikuar një video në Instagram së fundmi dhe në komentet e shumtë ishte edhe ai i Luanës ku i shkruan “I love you” dhe është një nga komentet me më shumë “like”, rreth 266.

Por nuk mund të mos komentonte edhe Ermal Mamaqi, i cili i thotë “Edhe unë të dua” në anglisht, Luanës, por ajo nuk ia ka kthyer ende komentin.

ellenv.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0078258514404297
    array(1) { ["section"]=> string(154) "luana-vjollca-i-cmend-te-gjithe-kur-i-thote-te-dua-kesaj-femre-te-famshme-por-ermal-mamaqi-nuk-rri-dot-pa-i-futur-hundet-shihni-cfare-i-shkruan-foto-56946" }