INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Luana Vjollca shfaqet shumë seksi gjatë pushimeve, por ky detaj po na tremb të gjithëve, çfarë ka ndodhur Luana?! [FOTO]

Luana Vjollca shfaqet shumë seksi gjatë pushimeve, por ky detaj po na tremb të gjithëve, çfarë ka ndodhur Luana?! [FOTO]

Publikuar më: 19:50 31-05-2018

Duhet të shqetësohemi Luana? 

Ajo është një nga moderatoret më të njohura shqiptare shumë e dashur nga publiku. Së fundmi Luana na ka treguar që ka nisur zyrtarisht pushimet dhe ka publikuar disa foto në instastory nga vendndodhja e saj. Siç është kuptuar nga fotot, Luana ndodhet në pushime me motrën e saj Marinën dhe Getoar Selimin.

Ajo ka publikuar një foto në Instagram ku shfaqet shumë seksi me një veshje portokalli, që i tregon linjat e saj shumë të përfolura, ndërkohë që nga pas ka një pamje me të vërtetë të bukur.

32955389_618085441882862_2017056507811594240_n.jpg

Mirëpo neve ta intv.al na zuri syri një detaj shumë të çuditshëm te Luana, pasi syri i saj i majtë duket shumë më i mbyllur dhe pak i nxirë. Çfarë ka ndodhur se s’po arrijmë ta kuptojmë?

laud.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0033011436462402
    array(1) { ["section"]=> string(120) "luana-vjollca-shfaqet-shume-seksi-gjate-pushimeve-por-ky-detaj-po-na-tremb-te-gjitheve-cfare-ka-ndodhur-luana-foto-60274" }