INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Luana Vjollca ''tërbon'' rrjetin me foton HOT, fansi ''acarohet'' dhe i lë komentin epik, moderatorja i kthehet ashtu siç nuk e prisnim! [FOTO]

Luana Vjollca ''tërbon'' rrjetin me foton HOT, fansi ''acarohet'' dhe i lë komentin epik, moderatorja i kthehet ashtu siç nuk e prisnim! [FOTO]

Publikuar më: 19:53 03-06-2018

Mirë bërë Luana, ashtu duhet! 

Luana Vjollca është një ndër moderatoret më të komentuara në shtypin rozë, e cila komentohet shumë për linjat e saj trupore, të cilat nuk heiton aspak t’i ekspozojë në rrjetet sociale. Luana më në fund i ka dhënë vetes pak pushim teksa ka udhëtuar drejt Italisë ku ndodhet me motrën e saj, Marinën dhe me Getoarin.

Siç duket në fotot e publikuara në Instagram, Luana është shumë në formë dhe së fundmi ka ndarë me ndjekësit e saj një foto teksa ndodhet në një oborr ndërkohë që mban veshur një fustan i cili i nxjerr në pah linjat e saj seksi.

Duke qenë se foto është me të vërtetë e bukur, mesa duket një fans nuk e ka përballuar atë dhe në kuadër të shakasë i ka komentuar Luanës që menjëherë do i bëjë “block”. Ky koment ka tërhequr vëmendjen e moderatores bukuroshe e cila i ka kthyer përgjigje duke i thënë: “hahahah shumë dashni” dhe ka vendosur një emoji zemër.

Nuk është keq kur u kthen komentet fansave, përkundrazi! Nga Krenari ta ketë mësuar këtë dialektin kosovar Luana vallë?/intv.al/

intv.a.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0027000904083252
    array(1) { ["section"]=> string(110) "luana-vjollca-terbon-rrjetin-me-foton-hot-fansi-acarohet-dhe-i-le-komentin-epik-moderatorja-i-kthehet-as-60584" }