INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Luana Vjollca ''viktima'' e rradhës! Olti Curri kap këtë detaj në INSTAGRAM dhe ''tallet'' me Luanën, mos e humbisni! [FOTO]

Luana Vjollca ''viktima'' e rradhës! Olti Curri kap këtë detaj në INSTAGRAM dhe ''tallet'' me Luanën, mos e humbisni! [FOTO]

Publikuar më: 22:17 09-07-2018

Si nuk i la njëherë këto! 

Olti Curri është një nga personazhet më të njohur në botën e shoëbiz i cili nuk e ka aspak problem t’i thojë gjërat troç edhe nëse nuk u pëlqen VIP-ave. Ai është shumë aktiv në rrjetet sociale ku publikon shumë foto e video në të cilat shpesh herë ngacmon personazhet e njohur e këtë herë Luana Vjollca ishte “viktima” e rradhës.

Olti ka publikuar një foto të një femre e cila shfaqet duke lexuar teksa qëndron e ulur, por gazetën e ka për së prapthi dhe ka shkruar: Luana reading style.

Do thoni ju pse? Për faktin se moderatorja seksi ka publikuar më parë një foto ku shfaqej duke lexuar, por librin e kishte për së prapthi./intv.al

st.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0067169666290283
    array(1) { ["section"]=> string(117) "luana-vjollca-viktima-e-rradhes-olti-curri-kap-kete-detaj-ne-instagram-dhe-tallet-me-luanen-mos-e-humbisni-foto-64422" }