INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Luanës nuk i ndahet zemra nga Krenari? Ja çfarë ka bërë tani moderatorja seksi [FOTO]

Luanës nuk i ndahet zemra nga Krenari? Ja çfarë ka bërë tani moderatorja seksi [FOTO]

Publikuar më: 19:03 16-05-2018

Epo duhet! 

Krenar Çoçaj është mashkulli që ka bërë për vete moderatoren e njohur Luana Vjollca, por ata nuk janë prononcuar asnjëherë nëpër media lidhur me këtë fakt. Mirëpo kjo dihet tashmë, pavarësisht se Luana dëshiron që disa gjëra të ngelen private. Por Krenari nuk mendon kështu dhe ndodh që ndonjëherë i komenton nëpër foto moderatores seksi, sa për të ndezur më shumë thashethemet për lidhjen e tyre.

Ama ndodh shpesh herë që Luana udhëton drejt Kosovës për t’u takuar me të dashurin e saj (të pakonfirmuar) dhe këtë e kemi kuptuar nga fotot që publikon. Të njejtën gjë ka bërë edhe ditën e sotme ku ka publikuar një foto në instastory nga qyteti i Ferizaj dhe me siguri ndodhet atje për të takuar Krenarin, apo mos ndoshta ka patur punë? Luana mezi po presim foton si çift!

bueno.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0075018405914307
    array(1) { ["section"]=> string(88) "luanes-nuk-i-ndahet-zemra-nga-krenari-ja-cfare-ka-bere-tani-moderatorja-seksi-foto-58578" }