Venera dhe Lindi tregojnë si i kanë ndarë punët e shtëpisë [VIDEO]

Oct 23, 2016

Kush është më punëtor nga dy artistët? Venera dhe Lindi janë në një lidhje prej 3 vitesh e 8 muajsh, siç pranon vet këngëtarja në emisionin “Tek Unë nga Arjola Shehu”. Ajo madje tregon se prej disa kohësh jeton me Lindin. Por si është bashkëjtesa e çiftit simpatik?!

Bukuroshja me sytë blu tregon:

“Lindi është ai që kryen shumë punë, edhe punë shtëpie, ato të çunave sigurisht. Çdo gjë ka ardhur shumë natyrshëm. Në momentin e parë që unë s’jam në shtëpi është Lindi ai që kujdeset për çdo gjë. Por sigurisht që barra më e madhe më bie mua” përfundon Venera me humor.

Intervistën e plotë e ndiqni në linkun e mëposhtëm:

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll