Zgjedhje 2017

  Zbuloni pozicionin tuaj ideal për seks, sipas shenjës së horoskopit [FOTO]

  Jan 04, 2017

  Secili person ka një pozicion të tijin ideal në një marrëdhënie seksuale. Por ja si të gjeni atë të duhurin për ju dhe ta provoni sa më mire, sipas astrologut Kiki T.

  Dashi

  dashi1.jpg

  Personat me këtë shenjë janë të njohur për agresivitet dhe janë të dhënë pas seksit të egër. Ky është pozicioni ideal për ta, në këtë mënyrë kanë gjithçka nën kontroll

  Demi

  taurus.jpg

  Mashkulli me shenjën e demit, është më shumë për seksin e ngadaltë dhe sensual. Në këtë pozicionin ai është i aftë të kontrollojë intensitetin dhe sensualitetin në të njejtën kohë.

  Binjakët

  binjaket.jpg

  Këta persona njihen si mjeshtër të shpejtësisë. Provoni pozicionin me fytyrë nga muri.

  Gaforrja

  GAFORRJA.jpg

  Personat me këtë shenjë janë të pavendosur, edhe sensualë edhe të egër gjatë aktit seksual.  Pozicioni ideal është pikërisht ky, femra që qëndron mbi mashkullin.

  Luani

  luani.gif

  Meshkujt luan, janë shumë romantikë, dhe do bëjnë çmos që ju të ndiheni sa më shumë rehat gjatë aktit. Ky pozicionin është perfekt për ju, pasi ju krijon mundësinë të prekeni, e të ndjeni njëri-tjetrin.

  Virgjëresha

  virgjeresha.jpg

  Meshkujt e tillë pëlqejnë të komandojnë, dhe të tregojnë se çfarë dinë të bëjnë në të vërtetë.

  Peshorja

  peshorja.jpg

  Ata janë të mirë në çdo gjë që bëjnë, dhe sigurisht që nuk bëjnë përjashtim në seks. Lejeni të ju ngrejë, mbërthejeni me këmbë dhe do t’ju çojë në qiellin e 7-të.

  Akrepi

  AKREPI.jpg

  Djali që dëshiron të zgjidhë problemet e tua në krevat, është definitivisht akrepi. Është pikërisht mënyra me të cilën ai komunikon më së miri.

  Shigjetari

  sagitarius.jpg

  Këta meshkuj janë spontanë, ju pëlqen pozicioni ballë për ballë, dhe të eksperimentojnë në mënyra të ndryshme.

  Bricjapi

  bricjapi.jpg

  Zinxhirët dhe prangat e eksitojnë atë. Provoni doggy-style, dhe mbani kokën nën jastëk, ai do të ketë 100% kontroll dhe ky është pozicioni që ia lejon atë.

  Ujori

  ujori.jpg

  Këta meshkuj pëlqejnë edhe lodrat e seksit gjatë aktit. Pëlqejnë të përdorni vibratorin, sepse ju jep kënaqësi ekstra.

  Peshqit

  peshqit.jpg

  Ata janë të mirë në të lexuarit e gjuhës së trupit. Ata gjithmonë e dinë se çfarë doni, dhe si e doni. Ata pëlqejnë që të jeni në rolin e “cowgirl” 

  radio TV
  Geek Room

  Facebook

  LIKE Shqip Top 10

  poll