Zgjedhje 2017

  Dëshirat e fshehura të secilës shenjë të horoskopit. Zbulojeni të vërtetën!

  May 19, 2017
  Dëshirat e fshehura të secilës shenjë mesa duket janë zbuluar nga ekspertët që merren me këtë fushë.
  Sipas intv.al këto janë dëshirat e fshehura që secila shenjë e horoskopit ka:
  Dashi
  Të bëhet një lider dhe të ketë gjëra të mëdha në jetën e tij
  Dashi, njihet si një shenjë e cila nuk dëshiron të varet nga dikush tjetër. Ambiciozë të mëdhenj!
   Demi
  Të ketë siguri në të gjitha fushat e jetës
  Demat njihen si njerëz të cilët dëshirojnë të kenë siguri në jetë. I kap frika nëse nuk kanë diçka të sigurtë. Ah more dem sa shumë e dëshiron jetën e mirë!
   Binjakët
  Dëshirojnë të kenë eksperienca të reja dhe të mësojnë gjëra të reja
  Një binjak nuk lodhet duke mësuar gjëra të reja dhe të provojë eksperienca të ndryshme. Kështu vazhdo binjak!
   Gaforrja
  Dëshiron të ketë momente romantike me personin e zemrës dhe të tjerët të paguajnë për të.
  Liria e vërtetë është gjithmonë në mendjen e një gaforreje dhe ata nuk do pushojnë së luftuari derisa ta kenë. E zgjuar je moj gaforre!
   Luani
  Vazhdimisht  të respektohet dhe lavdërohet
  Kjo është dëshira e fshehur e një luani, i cili dëshiron të jetë gjithmonë personi më i mirë. Je njishi o luan!
   Virgjëresha
  Të marrë dhe japë vazhdimisht dashuri
  Virgjëresha është e fiksuar pas dashurisë dhe e dëshiron atë si ndonjë lëndë narkotike. Kujt ia merrte mendja, moj virgjëreshë që  paske kaq shumë dashuri?!
  Peshorja
  Dëshiron të krijojë balancë dhe të bëjë bamirësi
  Nëse çdo gjë shkon në ekuilibrin e duhur, një peshore do ndihet  shumë mirë. Sa të mirë jeni ju peshoret!
   Akrepi
  Dëshiron të jetë në krye të çdo gjëje
  Akrepët  dëshirojnë shumë t’i bëjnë të tjerët të mendojnë se janë gabim. Sipas intv.al  ata duan të  kenë sukses atje ku të tjerët dështojnë. Je pak i rrezikshëm o akrep!
   Shigjetari
  Dëshirojnë të bëjnë risi dhe ndryshime të vërteta në botë
  Shigjetarët janë shumë socialë dhe dëshirojnë të bëjnë ndryshime pozitive edhe në jetën e të tjerëve pa pritur asgjë në këmbim. Sa durim që ke o shigjetar!
   Bricjapi
  Dëshirojnë të admirohen nga miqtë dhe familja e tyre
  Një bricjap ka shumë dëshirë që të tjerët të admirojnë punën e tyre. Njihen si shenjë që punon fort. E dimë o bricjap sa shumë punon!
   Ujori
  Ka një dëshirë të madhe të dalë nga turma dhe të njihet për guximin e tij
  Ujori dëshiron të mos bëjë çdo gjë që të tjerët bëjnë. Sipas intv.al ata guxojnë për të ndryshuar jetën e tyre, pa bërë krahasime me botën që e rrethon. Bravo të qoftë o ujor!
   Peshqit
  Dëshira e tyre e fshehtë eshtë që ëndrrat dhe fantazitë e tyre t’i bëjnë realitet
  Peshqit njihen si shenjë që në shumicën e kohës jetojnë duke ëndërruar. Dëshira më e madhe e tyre, sipas intv.al  është të zgjohen dhe t’i bëjnë në realitet gjërat që kanë në kokën e tyre. Zgjohu o peshk i dashur!
  Burimi: Astrology Zodiac
  Përshtati: Anisa Bega
   
  radio TV
  Geek Room

  Facebook

  LIKE Shqip Top 10

  poll