Të veshurat më mirë në “Teen Choice Awards 2017” [FOTO]

Aug 14, 2017

Veshje të shndritshme, flokë neon, dizenjo që bien në sy… “Teen Choice Awards” ishte një shfaqje e vërtetë.

Teen Choce shënoi një start shumëngjyrësh ku shumë yje të Holliwood-it ishin veshur për të lënë përshtypje.

E para që u shfaq në tateptin blu ishte Rita Ora e cila guxoi të shfaqte  baluken e fkolëve të lyer në jeshile neon. E veshur me një fustan të gjatë ngjyrë rozë të theksuar, këngëtarja linte sërish hapësirë sensualitetit, me këmbën e zbuluar.

wr34r53r5.png

 

433BFAAC00000578-4786758-In_the_moment_Rita_Ora_performed_in_a_bold_orange_and_blue_jumps-a-487_1502692393410.jpg

Aktorja 28 vjeçare e “The High School Musical”,Vanessa Hudgens bëri gjithashtu të kthehen koka në eventin e organizuar në Los Angeles. E veshur me një këmishë mëndafshi dhe me një palë pantallona , me shkëlqim të dyja, tendencë e sezonit, Vanessa ia kishte besuar veshjen Reem Acra.

ertetr4.png

Bebe Rexha, një bombë e vërtetë, kishte zgjedhur të zezën. Këngëtarja e kishte kombinuar veshjen me një korse me bel të lartë dhe një palë pantallona me prerje të lartë po ashtu. Ndërsa gjatë shfaqjes e ndryshoi pamjen e saj prej një pantereje të zezë në një veshje lëkure të kuqe, shumë të shtrënguar.

433B8F9A00000578-4786758-Bombshells_in_black_Bebe_Rexha_wowed_in_a_corset_style_top_with_-m-300_1502677413680.jpg

433C709700000578-4786758-Stunning_During_the_show_Bebe_Rexha_swapped_her_black_and_white_-a-21_1502690075506.jpg

Ndërsa reperi French Montana tregoi xhaketën e tij unike në të cilën ishte fytyra e Eddie Murphy.

5y7567.png

Edhe ylli i televizionit, 28 vjeçarja Lucy kishte zgjedhur një mini fustan të artë dhe të kuqrremtë në ar, si dhe aksesorë të dizenjuar në mënyrë të veçantë. Fustani është dizenjuar nga stilisti Fausto Puglisi.

 

r5uy76768.png

Edhe aktorja Bella Thorne tërhoqi goxha vëmëndje teksa parakalonte në tapet. Ajo kishte përqafuar njërin nga trendet më të mëdha të momentit, copëza ngjyrash neutrale. Adoleshentja shkëlqente në ngjyrën e saj të flokëve dy tonësh ku mbizotëronte roza neon, e kombinuar kjo me pak shkëqlyes.

433C6EA700000578-4786758-image-m-450_1502685436629.jpg

 

433BAEBF00000578-4786758-Bold_patterns_Zendaya_l_chose_a_striped_set_while_14_year_old_Ma-m-208_1502670117021.jpg

 

433BC57800000578-4786758-White_out_Actresses_Victoria_Justice_and_Janel_Parrish_in_a_Hame-m-308_1502678092399.jpg

 

433BD59A00000578-4786758-Flawless_in_floral_Paris_Jackson_looked_amazing_in_her_pleated_f-m-340_1502679034333.jpg

433B539500000578-4786758-Nineties_inspired_Katherine_McNamara_21_flashed_her_legs_in_a_mi-a-430_1502684459365.jpg

433B4E5800000578-4786758-Fun_in_patterns_Perrey_Reeves_highlighted_her_waist_in_a_crop_to-a-246_1502671457887.jpg

 

433B4F4900000578-4786758-Fun_in_patterns_Perrey_Reeves_highlighted_her_waist_in_a_crop_to-m-245_1502671451205.jpg

 

433B776900000578-4786758-image-m-248_1502671464440.jpg

 

433C102000000578-4786758-image-a-330_1502678744587.jpg

edertret.png

 

 

radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll