Meshkujt që bëjnë këto 4 pyetje janë të mirë në seks. Zbulojini shpejt!

Monday, 16 January 2017 11:48
Mesa duket janë disa pyetje specifike që i bën disa meshkuj të jenë më të nxehtë në shtrat.

Arti i të kërkuarit falje sipas psikologes që e ka studiuar 20 vjet

Monday, 16 January 2017 11:11
Fjalët më shëruese në gjuhën tonë janë “më fal”.

Sherr me shkelma e grushte mes dy baballarëve në një ndeshje futbolli [VIDEO]

Monday, 16 January 2017 10:12
Dy baballarë janë përfshirë në një zënkë të ashpër gjatë një ndeshje futbolli mes skuadrave UD Teide dhe UD Guia…

Zbuloni fobitë më të përhapura në botë

Monday, 16 January 2017 10:04
Fjala “fobi” e ka origjinën nga greqishtja, phobos që do të thotë frikë. Fobia është një gjendje psikologjike, një lloj…

Vajza! Këto 10 gjëra “josensuale” i tërheqin meshkujt te ju!

Sunday, 15 January 2017 21:23
Pjesa më emadhe e filmave, na pasqyrojnë se meshkujt tërhiqen nga gjoksi dhe të pasmet, por kjo nuk mund të…

Djema! Bëni këto 10 gjëra dhe do t’i impresiononi femrat

Sunday, 15 January 2017 20:55
Në fakt nuk është shumë e vështirë për t’i bërë përshtypje një femre, më shumë sesa një person tjetër. E…

Ja 12 dhurata ndryshe nga tradita, për t’ia bërë më të veçantë Shën Valentinin partnerit tuaj [FOTO]

Sunday, 15 January 2017 20:28
Mjaft më me trëndafila!  Shën Valentini po afron dhe të gjithë fillojnë kursejnë disa para për të blerë ndonjë dhuratë,…

Ja veprimet që tregojnë se keni rënë në dashuri sipas shenjës tuaj të horoskopit

Sunday, 15 January 2017 20:02
Nëse me të vërtetë keni rënë në dashuri, ju ndoshta tashmë e dini, pasi kur bie në dashuri ndihesh sikur…

Meshkujt me këto shenja horoskopi, kanë tendencën të tradhëtohen më shumë

Sunday, 15 January 2017 19:30
Jo çdo mashkull është një partner perfekt, dhe disa prej tyre e meritojnë të bëhen me dije. Sigurisht që kjo…

Bie miti “Rockabye”, ja 5 këngët më të kërkuara nga shqiptarët në Shazam [VIDEO]

Sunday, 15 January 2017 18:56
Keni dëgjuar një këngë por nuk ju kujtohet emri i saj, ose kush e këndon? Ose keni dëgjuar një këngë…

5 pyetjet që nuk duhet t’i bëni në një intervistë pune. Mos rrezikoni!

Friday, 13 January 2017 15:07
Të gjithë duam të dalim sa më mirë  gjatë një interviste pune.

Genc Prelvukaj dhe Lyrical Son prekin majen e Like Shqip Top10

Sunday, 15 January 2017 14:15
Lexuesit e intv.al, vazhdojnë të votojnë, ku në kombinim me votat e stafit të IN, kanë zgjedhur këngët më të…
Geek Room

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll