12 gjërat që çdo mashkull duhet t’ia thotë të dashurës së tij!

Thursday, 19 January 2017 21:11
Për të çuar para një lidhje në çift ose për ta mbajtur në nivele të larta marrëdhënien, nuk është aq…

Këto thithka nuk dallohen nëse iu përkasin femrave apo meshkujve. Ja qëllimi [FOTO]

Thursday, 19 January 2017 15:11
Sytë janë pasqyra e shpirtit. Dhe siç të gjithë e dimë, thithkat janë sytë e kraharorit.

Ekspertët paralajmërojnë: Seksi me partnerët do zëvendësohet nga ai me robotët! Ja pas sa vitesh [FOTO]

Thursday, 19 January 2017 14:57
Çiftet e martuara do të kryejnë marrëdhënie seksuale vetëm në raste speciale, pasi kënaqësitë e tyre ditore do të kënaqën…

10 dështimet në lidhje të cilat duhet t'i provoni para se të bëheni 30 vjeç dhe pse [FOTO]

Thursday, 19 January 2017 14:54
Mosha 20 vjeçare për shumë persona  nuk ka qenë e përcaktuar nga sa punë  ata kanë bërë, sa të  shpejtë…

5 Gjërat që duhet të dini nëse partneri juaj është i huaj

Thursday, 19 January 2017 14:52
Martesat me kombësi të ndryshme janë realizuar në të gjitha kohërat. Kohët e fundit, vazhdojnë edhe shtohen, për shkak të…

Motoçiklistja dhe dështimet e saj për të dalë nga parkingu bëhen virale [VIDEO]

Thursday, 19 January 2017 14:37
Një motoçikliste po përpiqej dëshpërimisht që të nxirrte motorrin e saj nga parkimi i rënduar, pa e ditur që do…

Spektakolare: Turisti filmon nga pak metra larg qindra ton llavë që derdhet në det! [VIDEO]

Thursday, 19 January 2017 14:08
Momenti që qindra ton llava e shkrirë kanë vërshuar nga një vullkan i shpërthyer drejt e në det është filmuar…

Pse është më mirë të jeni singëll sesa me dikë që nuk e dashuroni

Thursday, 19 January 2017 13:52
Ka shumë arsye pse njerëzit qëndrojnë në një lidhje.

Këngëtari ndalon koncertin për të shpëtuar një femër nga ngacmimi seksual! Ja çfarë ndodh [VIDEO]

Thursday, 19 January 2017 13:28
Një ngjarje e rrallë ka ndodhur në mes të një koncerti.

Mendon se po i bën një kurth të dashurës duke "e tradhëtuar", por bie vetë brenda [VIDEO]

Thursday, 19 January 2017 12:35
Një djalë donte t’i bënte një rreng të dashurës sikur po e tradhëtonte me shoqen e saj të ngushtë, por…

Vendi ideal për të bërë seks bazuar te shenja juaj e horoskopit. Ndoshta s’do ketë më tradhëti!

Thursday, 19 January 2017 12:02
Mesa duket te vendi ku preferoni të bëni seks ndikon edhe shenja juaj e horoskopit.

Këngëtaren serbe e tradhton veshja gjatë koncertit [VIDEO]

Thursday, 19 January 2017 11:47
Një këngëtare e njohur serbe ka pësuar një incident me veshjen gjatë një koncerti, ku pa dashje ajo ka zbuluar…
Geek Room

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll