6 shenjat e horoskopit që japin këshillat më të vlefshme

Sunday, 22 January 2017 11:05
Ata kanë vërtet të drejtë!

Studim: Ja cila është diferenca ideale në moshë e çifteve

Sunday, 22 January 2017 09:49
Ndoshta dashuria njeh dhe moshë?!

Për të gjitha amvisat, ja disa sekrete të përdorimit të sodës së bukës [VIDEO]

Saturday, 21 January 2017 16:59
Shumë produkte janë disapërdorimshme dhe shpesh ndodh që këtë të mos e dimë. Madje disa prej tyre bëjnë edhe mrekullia…

Mos dyshoni më te i dashuri juaj. 5 Shenjat që çmendet për ju!

Friday, 20 January 2017 14:40
Pjesë e  bashkëjetesës  është  edhe dyshimi, i cili në shumicën e rasteve ka qenë shkak për ndarje.

Ja sa kushton kostumi që zonja Trump veshi në ceremoninë e inagurimit [FOTO]

Saturday, 21 January 2017 13:04
Edhe detaji më i vogël tërhoqi vëmëndje maksimale në ceremoninë e inaugurimit të  Presidentit të Ri të SHBA, Donald Trump.

Njeriu me penisin më të madh në botë refuzon operacionin dhe...jetën seksuale! [FOTO +18]

Friday, 20 January 2017 15:40
Do preferonit të njiheshit si njeriu me penisin më të madh në botë apo të kishit një jetë seksuale?

Burri e braktis të dashurën shtatzënë, merr këtë letër 9 muaj më pas. Do habiteni çfarë ka ndodhur

Friday, 20 January 2017 15:18
Jeta na ofron shumë surpriza! Një burrë i martuar kishte një të dashur italiane përgjatë disa viteve dhe një ditë…

One night stands? Do habiteni çfarë mendojnë femrat dhe meshkujt për to

Friday, 20 January 2017 14:59
Të zgjoheni në një shtrat të huaj, ju bën të ndiheni keq tw nesërmen.  Ndaj nuk është çudi që 35%…

Video brutale: Goditet në mes të ditës 13 herë para të dashurës [VIDEO]

Friday, 20 January 2017 13:56
Policia në Florida po kërkon për një të dyshuar në një vrasje brutale që u filmua e gjitha nga kamerat…

E dashura e Ronaldos në shtrat me dikë tjetër [FOTO]

Friday, 20 January 2017 13:12
Georgina Rodriguez është në qendër të vëmendjes nga mediat botërore që pas lidhjes me portugezin, Cristiano Ronaldo. Ajo së fundmi…

Gruaja po ju tradhëton me dikë në vendin e saj të punës? 3 Sekretet si ta zbuloni!

Friday, 20 January 2017 12:53
Në vendet e punës gjithmonë janë krijuar lidhje, sidomos jashtëmartesore.

Moderatorët vijnë hangover në emision, ja zbulimi që bën Kelvi... [VIDEO]

Friday, 20 January 2017 12:52
Sara dhe Kelvi dinë si t’ju surprizojnë puntatë pas punate të “Gossip Tv”.
Geek Room

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll