I dehur në supermarket, ja çfarë ndodh përpara pasqyrës…[VIDEO]

Saturday, 28 May 2016 09:30
Një person i dehur ofroi një pamje qesharake për disa minuta në një supermarket. E gjithë ngjarja është zhvilluar përpara…

Mes cigares dhe marijuanës, kë do zgjidhte Seldi? [VIDEO]

Friday, 27 May 2016 14:56
I ftuar në Vip Room nga Kelvi, Seldi i është përgjigjur disa pyetjeve pikante në lidhje me cigaren dhe drogërat.…

Mosha më e madhe e një femre me të cilën ka qenë Seldi [VIDEO]

Friday, 27 May 2016 14:53
Në Vip Room nga Kelvi, ka gjithnjë pyetje të sikletshme. Këngëtari Seldi Qalliu njihet ndër të tjera si Don Zhuan…

Sepse te bësh onde nuk është dhe aq e vështirë!

Saturday, 28 May 2016 18:00
Pasi kemi mbaruar me pjesën e make-up kuptohet që vjen radha për pjesën e flokëve.

5 mënyra si ta qetësosh një mendje të ngarkuar

Friday, 27 May 2016 13:42
Pozicionohuni në një nivel më të lartë mendor Kjo është një mënyrë për të qetësuar mendjen e lodhur. Kur ju…

Kjo është reklama më raciste që mund të keni parë ndonjëherë. Diskriminohet mashkulli me ngjyrë për një kinez [Video]

Friday, 27 May 2016 13:36
E nëse në reklama zakonisht pretendohet që krah reklamimit të diçkaje, të përcillët edhe një mesazh pozitiv, kjo që do…

5 Mënyra si të harroni eksperiencat e hidhura

Friday, 27 May 2016 13:06
Secili prej nesh ka një të kaluar qoftë e mirë, apo e keqe.

Njeriu i rekordeve me 500 tatuazhe dhe që ka hequr të gjithë dhëmbët [VIDEO]

Friday, 27 May 2016 10:58
Një burrë nga India i fiksuar pas thyerjes së rekordeve të librit Ginis, ka bërë tatuazhe në trup të 336…

Ushqehen me marijuanë, delet "terror" në fshat

Friday, 27 May 2016 10:38
Në jug të Uellsit, në një fshat ka ndodhur një situatë e çuditshme. Është vlerësuar një situatë sa për të…

Ndryshohen shenjat e horoskopit, përcaktimi i datave ka qenë i gabuar

Friday, 27 May 2016 10:26
Shenjat e horoskopit janë konstatuar rreth 2 mijë vite më parë. Shenjat e horoskopit janë përcaktuar sipas datës së lindjes,…

Edicioni i 7-të i Infocom Albania i “jep formë të ardhmes dixhitale” në Shqipëri

Thursday, 26 May 2016 14:06
Rikthehet Forumi i Komunikimeve Elektronike, Infocom Albania, në edicionin e saj të 7-të dhe protagonisti absolut këtë herë ishte Vodafone…

Lind foshnja më e madhe në botë, ja sa peshon ajo [VIDEO]

Thursday, 26 May 2016 14:03
Një nënë e re vetëm 19 vjeç ka lindur foshnjën më të madhe në botë. Foshnja e Nandinit, peshon 6.8…
radio TV
Geek Room

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll