Shikoni reagimet e turistëve, kur kalojnë mbi urën e qelqtë [VIDEO]

Tuesday, 21 June 2016 10:36
Mediat kineze së fundmi kanë publikuar një përmbledhje të imazheve të turistëve të frikësuar, ku disa prej tyre kalojnë në…

10 stereotipet më të gabuara për francezët

Monday, 20 June 2016 15:17
Francezët bien erë të keqe, nuk flasin kurrë anglisht dhe vishen si modelet e revistave fashion, kështu?

Yjet që nuk e mbajtën dot të fshehtë, u vetëdeklaruan gay!

Monday, 20 June 2016 11:33
Kur Sam Smith u ngjit në skenë, shumë ishin kuriozë për orientimin e tij seksual. Por Sam nuk i la…

Ajo është 80 vjeçe, por a duket e tillë? [VIDEO]

Monday, 20 June 2016 09:55
Ndonjëherë të gjithë mendojnë sesi do të duken kur të jenë 80 vjeç. Me siguri disa persona e kanë menduar…

5 Mënyra si të jeni produktivë në punë

Friday, 17 June 2016 12:58
Të gjithë përballen me detyrime të ndryshme që kur nisin ditën.

Sakrifica e z. Berisha për Sonila Meçon. Zbulojeni në një intervistë ekskluzive me Arjolën

Sunday, 19 June 2016 15:00
Sonila Meço, e ftuar në “Life Stoires nga Arjola Shehu” tregon të vërtetat e saj!

Ja se cilët ekipe kualifikohen sonte në Grupin A, sipas lexuesve të intv.al

Sunday, 19 June 2016 14:22
Sonte zhvillohen ndeshjet e fundit të fazes së grupeve për grupin A. Franca mikpritëse do të përballet me Zvicrën ku…

Deklarata mbi seksin! Ja çfarë thotë Alex

Sunday, 19 June 2016 12:52
Në Vip Room, Kelvi kujdeset gjithnjë të krijojë një hapësirë të veçantë për temën e seksit. Alex ka patur shumë…

Alban Skënderaj vazhdon dominimin në Like Shqip Top10

Sunday, 19 June 2016 12:44
Votimet sa vijnë e bëhen më intensive nga lexuesit e 1intv.al për 10 këngët e prefererua shqip të momentin. Ashtu…

Pse nxemja është pjesa më e rëndësishme e procesit stërvitor?

Sunday, 19 June 2016 12:00
  Nxemia është faza më e rëndësishme e procesit stervitor dhe ajo përfshin nje fazë prej 10-15 minutash para së…

Pesë kafshe shtëpiake alternative

Sunday, 19 June 2016 11:45
Kur mendojmë se duam të adoptojmë një kafshë zakonisht na shkon mendja vetëm për mace dhe qen. Për fatin tonë…

Katër shenjat që tradhtojnë një gënjeshtar

Sunday, 19 June 2016 10:59
Një njeri mund të thotë disa gënjeshtra gjatë ditës. Këto jo të gjitha me qëllim të keq. Sipas studiuesve, ne…
radio TV
Geek Room

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll