Studimi: Njerëzit që postojnë foto nga palestra, kanë probleme psikologjike

Wednesday, 04 May 2016 21:34
Shumë njerëz duan ti tregojë botës qe kanë qenë në palestër me anë të selfie-ve që postojnë në rrjetet sociale.Kjo…

E padëgjuar: Elsa bëhet princesha e parë LGBT?!

Wednesday, 04 May 2016 14:22
“Frozen” u konsiderua gjerësisht si një nga filmat më të suksesshëm Disney dhe seria e dytë mund të rezervojë surpriza…

Humb punën 70 mijë dollarëshe për shkak të një fotoje në Instagram

Wednesday, 04 May 2016 12:51
Ishte njoftuar se kishte fituar një kontratë pune prej 70 mijë dollarësh në vit, por Samantha Chirichella e humbi për…

Si të shpëtoni nga xhelozia

Wednesday, 04 May 2016 12:05
Xhelozia në një çift është një ndër gjërat më normale.

Hiqini të gjitha, në Londër haper restoranti i parë për nudistë

Wednesday, 04 May 2016 10:54
Në muajin qershor Londrës do t’i shtohet një restorant ku njerëzit mund të rrijnë të zhveshur. Restoranti do të quhet…

Prezantuesja ndërpret emisionin për të çuar 6 vjeçarin në tualet

Wednesday, 04 May 2016 10:31
Në këtë video do të shihni se si prezantuesja e BBC-së, Victoria Derbyshire, ndërpret emisionin për të dërguar një fëmijë…

Shoferi ndalon autobusin dhe ndihmon të moshuarin të kalojë rrugën

Wednesday, 04 May 2016 09:30
Ky shofer i mrekullueshëm autobusi ka bërë me të vërtetë një akt human. Gjatë shërbimit ai ndaloi autobusin e tij…

Ja arsyet pse leximi është një ndër gjërat më të mira që mund të bëni

Tuesday, 03 May 2016 21:38
Shumë shkrimtarë të njohur e dijetarë, kanë shkruar thënie të cilat i përdorim edhe ne sot. Një ndër ta është…

Nëna filmon momentin e mrekullueshëm kur foshnja e saj lëviz në bark

Tuesday, 03 May 2016 18:57
Në tremujorshin e parë të shtatzanisë një nënë është në gjendje të shohë beben e saj në bark duke lëvizur…

A do guxonit të qëndronit në këtë ballkon?

Tuesday, 03 May 2016 18:33
A do kishit guxim të qëndronit në një ballkon të tillë dhe të shikoni pamjen përreth? Kjo platformë xhami shërben…

Kosova në Uefa, Vipat në delir!

Tuesday, 03 May 2016 15:06
Pas një lufte të gjatë Kosova më në fund ia ka dalë të bëhet pjesë e shtëpise europiane të futbollit,…

Gjërat që nuk duhet t’i thoni partnerit para martese

Tuesday, 03 May 2016 12:25
Një çift përpara se të martohet, duhet të ketë kujdes me bisedat jo të përshtatshme.
radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll