Pse është më mirë të jeni singëll sesa me dikë që nuk e dashuroni

Thursday, 19 January 2017 13:52
Ka shumë arsye pse njerëzit qëndrojnë në një lidhje.

Këngëtari ndalon koncertin për të shpëtuar një femër nga ngacmimi seksual! Ja çfarë ndodh [VIDEO]

Thursday, 19 January 2017 13:28
Një ngjarje e rrallë ka ndodhur në mes të një koncerti.

Mendon se po i bën një kurth të dashurës duke "e tradhëtuar", por bie vetë brenda [VIDEO]

Thursday, 19 January 2017 12:35
Një djalë donte t’i bënte një rreng të dashurës sikur po e tradhëtonte me shoqen e saj të ngushtë, por…

Vendi ideal për të bërë seks bazuar te shenja juaj e horoskopit. Ndoshta s’do ketë më tradhëti!

Thursday, 19 January 2017 12:02
Mesa duket te vendi ku preferoni të bëni seks ndikon edhe shenja juaj e horoskopit.

Këngëtaren serbe e tradhton veshja gjatë koncertit [VIDEO]

Thursday, 19 January 2017 11:47
Një këngëtare e njohur serbe ka pësuar një incident me veshjen gjatë një koncerti, ku pa dashje ajo ka zbuluar…

Si të kuptoni nëse keni kimi seksuale me partnerin

Thursday, 19 January 2017 11:18
Ka pesë pika ku një çiftt duhet të bashkohet në mënyrë që të kenë një lidhje afatgjatë, e thënë kjo…

Shkodran Mustafi dhe e dashura e tij, shikoni çfarë veshje me klas në mbrëmjen gala [FOTO]

Thursday, 19 January 2017 10:52
Shkodran Mustafi ka mahnitur krahë të dashurës së tij në mbremjen e organizuar nga IWC Schaffhausen.Mbrojtësi i Arsenalit ka postuar…

Femrat janë shumë ndryshe nga meshkujt kur vjen puna tek reagimi ndaj stresit. Ja cfarë bejnë

Thursday, 19 January 2017 10:50
Psikologët zbuluan se femrat dhe meshkujt përballen shumë ndryshe gjatë strestit në marrëdhënien e tyre në çift.

Ja çfarë thotë muaji juaj i lindjes për jetën tuaj seksuale

Wednesday, 18 January 2017 22:23
Dashuria dhe seksi janë dy faktorë të rëndësishëm në një lidhje. Për ta thënë më ndryshe janë “shtyllat” që mbajnë…

Ja çfarë thotë mënyra se si hani picën për personalitetin tuaj [FOTO]

Wednesday, 18 January 2017 22:09
Do gënjenim nëse do mohonin që nuk hamë dhe që nuk na pëlqejnë picat. Pica është një nder ushqimet me…

3 Gjërat që duhet të dini, nëse partneri juaj është Dj

Wednesday, 18 January 2017 17:39
Në këtë artikull, ju që keni partner Dj si profesion, do informoheni për 3 gjëra të rëndësishme. Intv.al, ka përzgjedhur…

4 vjeçarja gjeni, ja çfarë është në gjëndje të bëjë... [FOTO]

Wednesday, 18 January 2017 17:09
Kjo mund të tingëllojë si një sfidë për pjesën më të madhe të fëmijëve që e lexojnë . Por besojeni…
Geek Room

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll