Ai ju bën këto gjëra e ju mendoni se i pëlqeni, në të vërtetë gaboheni

Friday, 17 February 2017 10:45
Ka një dallim mes dikujt që është “i interesuar” dhe dikujt që ka ndjenja ndaj jush.

Pavarësia e Kosovës: Urim emocionues nga Granit dhe Taulanti Xhaka [FOTO]

Friday, 17 February 2017 08:59
Granit e Taulant Xhaka, dy yjet e Kosovës që luajnë tek Arsenali dhe Graniti tek Basel, kanë uruar përvjetorin e…

I dini pikat tuaja të dobëta? Zbuloni cilat janë ato sipas shenjës së horoskopit

Thursday, 16 February 2017 21:57
Të gjithë kemi nga një ves, por dobësitë që ushqejnë këto vese, janë problemet reale. Vetë veset janë simptoma të…

A e keni engjëllin mbrojtës me vete? Këto janë shenjat

Thursday, 16 February 2017 21:35
Engjëjt janë parë zakonisht si lajmëtarët qiellorë nga Zoti. Ata janë dërguar për t’i dhënë njerëzve udhëzime në jetën e…

7 gjërat që bëjnë njerëzit e suksesshëm para se të flenë

Thursday, 16 February 2017 20:42
Mendoni për një person të suksesshëm të cilin e admironi. E admironi për bujarinë e tyre, idetë e tyre gjeniale…

Nëse martoheni në këtë moshë ka shumë gjasa të divorcoheni

Thursday, 16 February 2017 19:40
Njerëzit të cilët planifikojnë të martohen në moshë të re, pasi janë të sigurtë se ata kanë gjetur partneren e…

10 shenjat që tregojnë se keni gjetur partnerin ideal

Thursday, 16 February 2017 17:02
Askush nuk është perfekt në këtë botë, por kur biem në dashuri ne mendojmë se kemi gjetur partnerin ideal, i…

Gjërat që i kuptojnë vetëm vëllezërit\motrat me diferencë të madhe moshe mes tyre

Thursday, 16 February 2017 16:36
E keni fajësuar ndonjëherë motrën apo vëllanë tuaj? Vërtet, kur keni diferencë të madhe moshe me jeni  gjithnjë paksa të…

Nuk ndiheni mirë në zyrën ku punoni? 5 Sekretet që duhet të dini!

Thursday, 16 February 2017 14:22
Në zyrë njerëzit  kalojnë  pjesën  më të madhe të kohës së tyre.

Përvjetori i biznesmenit në Tiranë që u shndërrua në dasmën më madhështore të vitit [FOTO\VIDEO]

Thursday, 16 February 2017 12:22
Nëse deri më tani e kishit parë në përrallat me fund të lumtur, biznesmeni nga Tirana dhe bashkëshortja e tij…

Luftojeni vetminë duke bërë këto 5 gjëra. Nxitoni!

Thursday, 16 February 2017 12:01
Ndonjëherë është mirë të jesh vetëm, pasi kthjellon mendimet.

Nëse bëni këtë gjë me partnerin do përmirësoni marrëdhënien tuaj 100%

Thursday, 16 February 2017 11:29
Nuk ka rëndësi nëse jeni në një lidhje prej shumë kohësh apo në një të re, mund të përmirësoni gjithmonë…
Geek Room

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll