4 gjëra që femrat duhet të bëjnë për t'u kënaqur në shtrat

Monday, 18 September 2017 13:29
Ndodh që një koment i kotë prej dikujt të cilin keni vetëm një javë që e njihni apo një mungesë…

Bëhuni gati të gjithë të merrni vesh çfarë do t’iu ndodhë këtë javë sipas Oscar Cainer ( 18 shtator- 24 shtator)

Monday, 18 September 2017 13:21
Sipas astrologut të njohur ndërkombtarisht Oscar Cainer, ky është parashikimi i shenjave të horoskopit për këtë javë.

Si të harroni dikë që "nuk jua var"

Monday, 18 September 2017 12:42
Kur pëlqeni dikë që nuk ka të njëjtat ndienja për ju, duhet të kuptoni se kjo nuk ndodh me të…

Titaniku “ringjallet” sërish [FOTO]

Monday, 18 September 2017 10:09
Mesa duket gjërat e reja ndodhin çdo ditë, por kësaj radhe mos u habisni kur pas disa kohësh ta shikoni…

Nëse do dilni në takim me personin e zemrës këto pyetje mund t’ju ndihmojnë

Sunday, 17 September 2017 21:45
Kur jeni duke u përpjekur të njihni dikë të ri, mundeni vetëm të shkruani “çkemi” shumë herë. Dhe derisa njerëzit…

Vajza! Këto janë gabimet e mundshme që po bëni me të brendshmet

Sunday, 17 September 2017 21:59
Me shumë mundësi,ju nuk i kushtoni shumë rëndësi të brendshmeve kur visheni çdo ditë. Me siguri shqetësoheni me shumë për…

Nuk ju duan?! Ja 7 mënyra si të silleni që të tjerët t’ju pëlqejnë

Sunday, 17 September 2017 22:00
Të takosh njerëzit të rinj është diçka e bukur por të lësh përshtypje të mirë dhe të vazhdoni njohjen është…

Si këndoni sipas shenjës tuaj të horoskopit!

Sunday, 17 September 2017 20:40
Disa janë supersticiozë dhe besojnë se çdo gjë është e shkruar në yje, të tjerë as nuk e marrin mundimin…

Këto janë 5 këngët më të kërkuara nga shqiptarët në Shazam [VIDEO]

Sunday, 17 September 2017 19:42
Nga java në javë playlista e 5 këngëve më të kërkura nga shqiptarët në Shazam po pëson ndryshime të rëndësishme.…

Nga protezat deri tek patatet, ja dhuratat më të çuditshme që kafshët iu kanë bërë pronarëve të tyre [FOTO]

Saturday, 16 September 2017 20:06
Nga lodrat deri tek kockat e përtypura kuptohet që kafshët kanë koncepte shumë të ndryshme ndaj asaj që ne quajmë…

Këto foto provojnë se duhet të tregoni kujdes kur bëni blerje online [FOTO]

Saturday, 16 September 2017 19:42
Blerjet online në internet shpesh herë na kursejnë kohë dhe mundim, pa pasur nevojë të lëvizim nga shtëpia mund të…

I bënit këto postime shpesh në Instagram? Tani duhet të hiqni dorë

Saturday, 16 September 2017 13:52
Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura në botë.
radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll