Njerëzit e palumtur postojnë këto 3 gjëra në rrjetet sociale. Do habiteni!

Tuesday, 17 January 2017 13:13
Ekspertët kanë veçuar disa postime, që tregojnë se në jetën reale këto njerëz janë të palumtur. Intv.al jua sjell pikërisht…

Nuk do ta besoni! Ja për kë është tifoze Emily Ratajkowski [FOTO]

Tuesday, 17 January 2017 12:48
Skuadra e Juventusit gjatë një ceremonie të mbajtur mbrëmjen e së hënës ka prezantuar ndryshimin e  logos së skuadrës. Ata…

Ja sekreti i rritjes së një fëmije që thotë gjithmonë të vërtetën

Tuesday, 17 January 2017 12:08
Kur fëmija juaj bën diçka të gabuar, ju reagoni instiktivisht duke humbur kontrollin.

Gabimet që bën çdo mashkull kur bie në dashuri bazuar te shenja e horoskopit. Erdhi koha ta merrni vesh!

Tuesday, 17 January 2017 11:48
Në këtë artikull të gjithë ju femra do keni mundësinë të zbuloni gabimet që bën një mashkull kur bie në…

Një kopje perfekte e Taylor Swift! Vogëlushja 7 vjeçare çmend jurinë në spektaklin e talenteve [VIDEO]

Tuesday, 17 January 2017 11:42
Nëse doni që fëmija juaj të rritet për t’u bërë një ikonë muzike, bëni mirë t’i nxisni që të fillojnë…

Krokodili i frikshëm që ngjan si dinosaur kalon disa hapa larg turistëve [VIDEO]

Tuesday, 17 January 2017 10:36
Kur shumica e personave përballen me një krokodil në përmasat e një makine, ikin me vrap.

Arbitrja më seksi në botë! [FOTO]

Tuesday, 17 January 2017 10:34
Kjo në foto quhet Elena Tambini dhe është një arbitre italiane. Ajo gjykon futbollin profesionist nga Seria B. Por njëkohësisht…

‘Kam alergji nga burri im’ / Historia e rrallë e çiftit..

Tuesday, 17 January 2017 10:12
Një 29-vjeçare nga Minnesota në SHBA nuk mund të puthë bashkëshortin apo të qëndrojë me të në të njëjtën dhomë,…

Çudira Shqiptare! Ta mbjellim hashashin në ballkon, që të ngelin gratë shtatëzënë...[VIDEO]

Tuesday, 17 January 2017 09:04
Mbjellja e kanabisit në të gjithë vendin ka sjellë edhe reagime të shumta e të ndryshme. Një prej tyre është…

Nëse ai bën këto 14 gjeste me siguri ju dashuron

Monday, 16 January 2017 21:38
Meshkujt nganjëherë janë të paaftë për të treguar dashurinë e tyre. Ata nuk kanë dëshirë për të përdorur fjalët, dhe…

7 gjërat që nuk duhet t’i sakrifikoni kurrë për lidhjen

Monday, 16 January 2017 20:43
Çdo marrëdhënie fillon në fazën e muajit të mjaltit. Ju ndiheni sikur keni kapur qiellin me dorë, kur jeni me…

Ja çfarë kërkoni në seks dhe nuk e thoni, sipas shenjës tuaj të horoskopit

Monday, 16 January 2017 20:23
Thellë thellë në shpirt, secili prej nesh është një fanatik poshtë çërçafëve. Edhe nëse ju nuk mund ta pranoni këtë,…
Geek Room

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll