Kjo është arsyeja pse disa njerëz mbajnë ende miqësi me ish-in e tyre

Sunday, 10 September 2017 14:27
Mbani ende miqësi me ish-in tuaj edhe pse keni kohë që jeni ndarë? Arsyeja lidhet më shumë me personalitetin tuaj,…

Çfarë duhet të dini për flirtin dhe si të jeni ekspertë në këtë fushë

Sunday, 10 September 2017 13:03
Flirti është art, por jo një e lehtë për t’u kuptuar nga të gjithë. Kështu që është mirë të kemi…

Partneri ju akuzon për tradhëti? Ja si të veproni

Sunday, 10 September 2017 12:23
Është shumë tronditëse dhe e skiletshme nëse partneri të akuzon për tradhëti edhe kur keni kaq shumë vjet që jetoni…

Vajza ja si ta “Tërboni” një mashkull në shtrat”...

Saturday, 09 September 2017 14:38
Vajza janë disa gjëra shumë të thjeshta që të gjitha mund t’i bëni për ta çmendur të dashurin tuaj në…

A e dini çfarë i ndodh trupit tonë gjatë aktit seksual? Zbulojeni...

Saturday, 09 September 2017 14:05
A  e keni menduar ndonjëherë se çfarë na ndodh gjatë aktit seksual? Çfarë keni ndjerë? Mos u habisni nëse ndonjëherë …

Wow... “Çmendet” Horoskopi

Saturday, 09 September 2017 10:14
Nuk do ta besoni çfarë parashikimesh do të lexoni sot nga horoskopi...

Këto janë 5 gjërat që çdo femër do nga i dashuri i saj

Friday, 08 September 2017 21:53
Meshkujt kanë tendencën të harrojnë se ka diçka të gabuar që bëjnë, apo u mungon ajo gjë, gjë që çdo…

Veprimet tipike të personave tepër xhelozë; po ju a jeni të tillë?!

Friday, 08 September 2017 17:04
Njerëzit xhelozë na rrethojnë fatkeqësisht ngado, në rrethin tonë miqësor, në punë etj... Në këtë artikull po ju sjellim disa…

Seks pas lindjes? Ja çfarë duhet të dini si fillim

Friday, 08 September 2017 16:49
Lindja për herë të parë është një nga periudhat më të bukura të jetës, pasi ti bëhesh nënë për herë…

Studim: Ja pse femrat shtiren për orgazmën

Friday, 08 September 2017 16:39
Fakti se femrat shtiren për orgazmën është tashmë i njohur. Por deri më sot është folur se arsyeja pse femrat…

A do të funksionojë ndonjëherë “leja menstruale”? Pse duhet që një proces biologjik të konsiderohet i turpshëm?

Friday, 08 September 2017 14:59
Nismat për t'u dhënë grave pushime gjatë ditëve që ato janë me perioda është shoqëruar me reagime të ndryshme. Si…

Kjo gjë ndodh vetëm në Afrikë... Makina e tyre u shkatërrua

Friday, 08 September 2017 15:00
Një familje që po shëtiste në Afrikë u gjend para një momenti shumë të çuditshëm dhe të frikshëm njëkohësisht.
radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll