INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Majk jep lajmin e papritur! Bëhuni gati për...[FOTO]

Majk jep lajmin e papritur! Bëhuni gati për...[FOTO]

Publikuar më: 12:07 29-10-2018

Muzika e tij ka rrëmbyer zemrat e shumë fansave dhe Majk konsiderohet tashmë si një nga reperët më të suksesshëm të Shqiptarisë.

Ndoshta së fundmi na ka surprizuar së shumti me prurjet e tij muzikore për publikun, por prisni se ka akoma!

Me një foto të postuar në Instastory, Majk i ka paralajmëruar të gjithë fansat për projektin e ri muzikor.

“Ju nuk e keni iden ma tvogël çfarë kange u unqizu sonte”, shkruan Majk teksa ka treguar foton nga studio muzikore./intv.al/

sdrthw4.PNG

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0082569122314453
    array(1) { ["section"]=> string(53) "majk-jep-lajmin-e-papritur-behuni-gati-per-foto-76925" }