INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Majk vjen me ‘Qikita’, ja çfarë ka bërë reperi për këngën e tij e cila pritet të bëhët hiti i radhës…

Majk vjen me ‘Qikita’, ja çfarë ka bërë reperi për këngën e tij e cila pritet të bëhët hiti i radhës…

Publikuar më: 00:09 01-12-2018

Majk është një nga reperat më të pëlqyer të momëntit dhe këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat në tregun muzikor shqiptar.

Pas bashkëpunimit shumë të suksesshëm me Ylli Limanin, Majk ka vendosur që kësaj radhe të sjelli një këngë vetëm.

“Qikita” mban titullin kënga e tij më e re, e cila tashmë është publikuar në kanalin YouTube.

Për realizimin e kësaj kënge, reperi është kujdesur vetë,duke bërë vet dhe këngën dhe tekstin.

“Qikita” është një këngë shumë ritmike e cila pritet të jetë një nga hitet e radhës të reperit.

Por Majk nuk ndalet këtu, ai ka paralajmëruar edhe surpriza të tjera fansat e tij dhe neve na ngelet vetëm të presim.

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.019227027893066
    array(1) { ["section"]=> string(103) "majk-vjen-me-qikita-ja-cfare-ka-bere-reperi-per-kengen-e-tij-e-cila-pritet-te-behet-hiti-i-radhes-80376" }