INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Maluma na habiti këtë herë! Publikohet kënga ku nuk këndon në gjuhën e tij dhe vjen në bashkëpunim. Zbulojeni! [VIDEO]

Maluma na habiti këtë herë! Publikohet kënga ku nuk këndon në gjuhën e tij dhe vjen në bashkëpunim. Zbulojeni! [VIDEO]

Publikuar më: 22:30 15-05-2018

Pak javë më parë në YouTube u hodh versioni audio i këngës më të re Maluma-s dhe bashkëpunimit me 3 artistë të tjerë mjaft të sukseshëm. Bëhet fjalë për dyshen e vellëzërve nga Amerika, Rae Sremmurd dhe artsitin nga Britania, BURNS. Edhe pse u pëfol më shumë Maluma, në fakt kënga është në kanalin e BURNS dhe të ftuar speciale Maluma dhe Rae. Kënga titullohet “Hands on me” dhe shumë shpejt është kthyer në një HIT. Në emisionin Fun Day me moderatore Fatma Methasani në rubrikën “Hot of the Day” u komentua klipi i kenges se shumepritur. Videoklipi si gjithmonë Maluma nuk ju zhgënjen por as çunat e tjerë dhe vlen të thuhet kjo është ndër këngët e vetme ku Maluma këndon në anglisht për të mos thënë është kënga e parë. Interesante! Por sërish degjojmë pak spanjisht, tani shijoheni vetë!/intv.al/

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0030770301818848
    array(1) { ["section"]=> string(119) "maluma-na-habiti-kete-here-publikohet-kenga-ku-nuk-kendon-ne-gjuhen-e-tij-dhe-vjen-ne-bashkepunim-zbulojeni-video-58469" }