INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Mamaja e Selena Gomez përfundon në spital dhe fajin e ka Justin [FOTO]

Mamaja e Selena Gomez përfundon në spital dhe fajin e ka Justin [FOTO]

Publikuar më: 14:08 19-12-2017

Ata të dy duken shumë të dashuruar bashkë, por në familjen e këngëtares gjërat nuk duken aspak mirë.

Mamaja e Selena Gomez  e ka shfaqur hapur shqetësimin e saj për rikthimin e së bijës me Bieber, madje ka përfunduar në spital.

TMZ bën të ditur se Selena ka debatuar me të ëmën për këtë çështje dhe prindërit e saj janë të bindur për të mos e pranuar më kurrë këngëtarin në shtëpinë e tyre. Ata nuk do ta harrojnë mënyrën si ai u nda nga Selena  duke i thyer zemrën vazjës së tyre.

3d005e09ae4944ddf2639b85bb84d607--selena-gomez-mom-mother-photos.jpg

Tani Mandy Teefey (mamaja e Selena-s) i është nënshtruar një kontrrolli shëndetësor pas përkeqësimit që pësoi nga streset e përjetuara së fundmi. 

selena-gomez-movie-date-with-pregnant-mom-mandy-12.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

  LIKE Shqip Top 10

  poll
  Article Logic
  Execution time: 0.0030350685119629
  array(1) { ["section"]=> string(74) "mamaja-e-selena-gomez-perfundon-ne-spital-dhe-fajin-e-ka-justin-foto-45313" }