INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
'Mami të lutem mos më bezdis', Ameli habit Miriam Canin me veprimin e fundit...[FOTO]

'Mami të lutem mos më bezdis', Ameli habit Miriam Canin me veprimin e fundit...[FOTO]

Publikuar më: 13:01 11-01-2019

Rreth tre vite më parë, këngëtarët e famshëm Alban Skënderaj dhe Miriam Cani, u bënë prindër për herë të parë me një princeshë të bukur që e quajtën Ameli. Tashmë Amelia është vëmendja kryesore e çiftit dhe ata ndihen të plotësuar si familje.

dfghghjk.jpg

Dyshja e njohur vazhdojnë të jenë tejet aktiv në rrjetet sociale duke publikuar vazhdimisht foto dhe video nga jeta e përditshme. Ata kanë qenë së fundmi në një udhëtim dhe gjatë kthimit për në shtëpi, Ameli ndonëse vetëm 3 vjeç ka nisur të lexojë një revistë në avion.

dfghgh.jpg

Miriami është habitur kur Ameli i ka kërkuar të mos e bezdisë sepse po lexon. "Kur i flas më thotë, mami të lutem mos më bezdis se po lexoj", shkruan Miriami në foton e adhurueshme të postuar në Instagram.

zdxfhgjfghj.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.012914180755615
    array(1) { ["section"]=> string(84) "mami-te-lutem-mos-me-bezdis-ameli-habit-miriam-canin-me-veprimin-e-fundit-foto-84103" }