INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
''Manchester City rrezikon të përjashtohet nga Champions'', klubi reagon me deklaratë zyrtare

''Manchester City rrezikon të përjashtohet nga Champions'', klubi reagon me deklaratë zyrtare

Publikuar më: 16:47 14-05-2019

Sipas Medias prestigjioze “Neë York Times”  Manchester City rrezikon që sezonin e ardhshëm  të përjashtohet  nga Champions League. Sipas të përditshmes anglezët kanë shkelur rregullat e “Fair Play-it” Financiar. 

Në një dalje për mediat përfaqësues të klubit anglez u shprehën se procesi po keqinterpretohet nga individë që synojnë dëmtimin e reputacionit të klubit dhe interesave të tij komerciale.

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.01410698890686
    array(1) { ["section"]=> string(94) "manchester-city-rrezikon-te-perjashtohet-nga-champions-klubi-reagon-me-deklarate-zyrtare-93787" }