INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Marina apo Luana Vjollca? Ja kë preferon më së shumti publiku shqiptar [FOTO]

Marina apo Luana Vjollca? Ja kë preferon më së shumti publiku shqiptar [FOTO]

Publikuar më: 13:27 07-09-2018

Marina dhe Luana Vjollca janë dy motrat e shumë komentuara të shoëbizit shqiptar, të cilat gjithmonë janë në qendër të vëmendjes së mediave, ndërsa prej disa vitesh të dyja janë pjesë e pandashme e ekranit. Ato janë moderatore të suksesshme dhe këtë e dëshmon edhe audienca e madhe që kanë. Përpos kësaj, ato janë ndër femrat më të bukura në Shqipëri. Marina dhe Luana kanë edhe lidhje shumë të fortë mes njëra-tjetrës dhe gjithmonë që përmendet emri i Marinës do kujtoni Luanën dhe anasjelltas.

Ama gjithmonë na lind pyetja: kush është më e bukur dhe cila është e preferuara e publikut?


IN LIFE ka realizuar një fundmi një sondazh në Instagram ku pyeste se cila është e preferuara juaj. Nga votot e grumbulluara, rezultoi se e preferuara e publikut është Marina Vjollca, e cila ka rrëmbyer 75% të votave të publikut, ndërsa Luana vetëm 25%. 

jj.png

 

Gjithashtu një tjetër pyetje që u bë ishte se ‘kush është e bukur sipas jush’ dhe sipas publikut më e bukur është Marina, e cila ka 79% të votave, ndërsa Luana 21%.

jj1.png

 

y7th.png

j.png

y6u.png

y.png

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.006943941116333
    array(1) { ["section"]=> string(80) "marina-apo-luana-vjollca-ja-ke-preferon-me-se-shumti-publiku-shqiptar-foto-70767" }