INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Mashkulli më “FASHION” në botën e showbizzi-t! Revista prestigjioze “GQ” hap garën, kush do jetë fituesi?

Mashkulli më “FASHION” në botën e showbizzi-t! Revista prestigjioze “GQ” hap garën, kush do jetë fituesi?

Publikuar më: 12:24 16-12-2018

Është përsëri ajo kohë e vitit: gara për mashkullin e veshur më bukur në botën e personazheve të famshëm.

Të gjithë zotërinjtë në listën e mëposhtme e kanë treguar veten e tyre nëpër koncerte, festivale dhe ceremoni të ndryshme çmimesh se çfarë janë të aftë të bëjnë.

Kjo garë prestigjioze zhvillohet në faqen zyrtare të revistës “GQ” dhe nëpërmjet një votimi online personazhe të ndryshme vihen përballë njëri-tjetrit, deri në momentin që shpallet një fitues.

Një nga përballjet më të forta është dhe ajo midis Drake dhe Nick Jonas, dy këngëtarë të famshëm. Deri më tani raundi i parë ka mbaruar dhe ka filluar raundi i dytë 

Most-Stylish-Man-Bracket-GQ-Round-2.jpg

gq.JPG

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0093281269073486
    array(1) { ["section"]=> string(104) "mashkulli-me-fashion-ne-boten-e-showbizzi-t-revista-prestigjioze-gq-hap-garen-kush-do-jete-fituesi-81724" }