INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
''Mbani frymën miq''! Alban Skënderaj nuk ndalet, vjen më një tjetër surprizë për verën... [VIDEO]

''Mbani frymën miq''! Alban Skënderaj nuk ndalet, vjen më një tjetër surprizë për verën... [VIDEO]

Publikuar më: 13:39 30-06-2018

Alban Skënderaj është një ndër këngëtarët më të talentuar në tregun muzikorë shqiptarë dhe këtë gjë e ka treguar më hitet që ka sjellë për publikun... Pas bashkëpunimit me reperin më të ndjekur shqiptar, Noizyn, Albani vjen me një tjetër bashkëpunim.

Young Zerka, ka qenë personi me të cilin ai ka zgjedhur të bëjë bashkëpunimin më të ri muzikor, bëhet fjalë për këngën me titull “Deja Vu”, e cila pritet të bëjë namin.

Për më shumë shikoni videon e mëposhtme:

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.003162145614624
    array(1) { ["section"]=> string(93) "mbani-frymen-miq-alban-skenderaj-nuk-ndalet-vjen-me-nje-tjeter-surprize-per-veren-video-63310" }