INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Me bast që do i ngatërroni! Kush është sozia e Encës që po “çmend” rrjetin? [FOTO]

Me bast që do i ngatërroni! Kush është sozia e Encës që po “çmend” rrjetin? [FOTO]

Publikuar më: 21:44 14-05-2018

Mos vallë është Enca, por po tallet me ne? 

Thuhet se të gjithë kemi nga një sozi dhe të themi të drejtën do kishim shumë dëshirë ta takonim, ose ta shihnim të paktën, por ja që Enca qenka me fat. Ajo e ka gjetur sozinë e saj dhe na e ka treguar të gjithëve.

Enca ka publikuar në profilin e saj në Instagram një imazh të një vajze, e cila duket thuajse identike si këngëtarja, madje e veshur si ajo në klipin “Dua”.

“Ëoë, ajo me të vërtetë duket si unë”, ka shkruar Enca në këtë fotografi me të cilën ka dashur të luajë pak me ndjekësit e saj sepse vajza në fjalë është Enca.

Me pak modifikim të ballukeve dhe ngjyrës së syve, Enca ka krijuar atë që ajo e quan sozi.

likeme.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0085108280181885
    array(1) { ["section"]=> string(66) "me-bast-qe-do-i-ngaterroni-kush-eshte-sozia-e-ences-po-cmend-58350" }