INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Më në fund del klipi vintazh i këngës “Back To You” i Selena Gomez. Djali në klip, kopja e Justin Bieber! [VIDEO]

Më në fund del klipi vintazh i këngës “Back To You” i Selena Gomez. Djali në klip, kopja e Justin Bieber! [VIDEO]

Publikuar më: 21:50 06-06-2018

Selena Gomez ka lançuar dje klipin e kengës së saj më të re “Back to you”. Prej disa kohësh e kishim si version audio, por tani ka ardhur me një klip zyrtar që ia vlen të komplimentohet. Sot në emisionin “Fun Day” me moderatoren Fatma Methasanin është prezantuar si kënga më e nxehtë e ditës, pra si ‘Hot of the day’, ku janë dhënë akoma më shumë detaje.
Komentohet shumë se kjo këngë është e gjitha dedikim për Justin Bieber dhe kjo referuar dhe duke u bazuar në tekstin e këngës. “Dua të qëndroj me ty, kur nuk supozohet të qendroj// Je futur në mendjen time dhe nuk mund të të nxjerr më që aty.”

b719a9c4-6439-40a7-a333-9a010dee8a80.jpg

Madje edhe djali që është pjesë e klipit është komentuar se ai i ngjan shumë Justin Bieber. Klipi e ka bërë akoma më të veçantë këtë këngë, i cili duket si një film i shkurtër vintazh. Selena shfaqet ndryshe dhe shumë bukur në klip. Ajo i ka prerë akoma më shkurt floket teksa i këndon dashurisë së saj që has shumë pengesa.
“Back to you” e Selena Gomes do të jetë edhe kolona zanore e sezonit të dytë të serialit ‘13 reasons why’

Tani ju ftojmë që të ndjekim këtë art nga Selena Gomez.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0013642311096191
    array(1) { ["section"]=> string(105) "me-ne-fund-del-klipi-vintazh-i-kenges-back-to-you-i-selena-gomez-djali-ne-klip-kopja-e-justin-biber-60910" }