INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Me siguri e keni humbur! Upss, i doli thithka? Teksa Luana Vjollca përulet, zbulon gjoksin ‘bombastik’ në klipin e ‘Mi dhe flakë mallit tim’ [FOTO]

Me siguri e keni humbur! Upss, i doli thithka? Teksa Luana Vjollca përulet, zbulon gjoksin ‘bombastik’ në klipin e ‘Mi dhe flakë mallit tim’ [FOTO]

Publikuar më: 19:15 23-06-2018

Luana Vjollca pak ditë më parë ka publikuar këngën e saj me te fundit ne bashkëpunim me Bujar Qamilin. Kënga u titullua "Mi dhe flake mallit tim" dhe erdhi edhe me videoklip. Në YouTube tregohet se njerëzit e kanë pëlqyer dhe deri më tani ka mbi 4 milion klikime. Por edhe moderatorja poston video nga fansat e saj që dëgjojnë këngën ngado nëpër botë.

Luana-Vjollca-5.jpg

Duhet thënë se në klip Luana vjen e thjeshtë por shumë seksi gjithashtu. Shihet qartë se Luana e dashuron këtë projekt dhe këtë e përcjell edhe kur e sheh në klip. Por nga ky gëzim Luana dashur pa dashur teksa përulet në një pjesë të klipit, për pak sa nuk tregon gjithçka, shkruan intv.al. Në foton më poshtë shihet se edhe pak dhe gjoksi i saj 'bombastik' do dilte fare. Mbase e ka parë këtë detaj edhe vetë Luana por ka dashur që ta mbajë si pjesë të klipit./intv.al/

luii1.jpg

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0035881996154785
    array(1) { ["section"]=> string(138) "me-siguri-e-keni-humbur-upss-i-doli-thithka-teksa-luana-vjollca-perulet-zbulon-gjoksin-bombastik-ne-klipin-e-mi-dhe-flake-mallit-tim-62650" }