INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Me siguri Noizy ka shumë për të thënë kur të shohë këtë foto të Rihanna-s [FOTO]

Me siguri Noizy ka shumë për të thënë kur të shohë këtë foto të Rihanna-s [FOTO]

Publikuar më: 18:42 26-12-2017

Tashmë jemi mësuar me komentet e Noizyt per ‘’nusen’’ e tij, Rihanna-n, por përsëri presim komentin e rradhës...

Rihanna është ndër artistet më të pëlqyera në botë dhe çdo gjë që bën kthehet në trend. Së fundmi këngëtarja nga Barbados ka habitur me foton e postuar së fundmi nërrjete sociale. Shpesh herë jemi mësuar ta shohim si vajzën me format perfekte por jo tek fotoja më poshtë. Tek kjo foto Riri shihet me përmasa pak më të medha se herët e tjera dhe më shumë mundësi pritet edhe një koment nga reperi shqiptar, Noizy pasi tashmë Rihanna njihet edhe si nusja e tij dhe komenti i fundit nga ai ka qenë “Katunare dreqit” por të shohim nëse do i pëlqejë tek kjo foto, Riri./intv.al/

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0077910423278809
    array(1) { ["section"]=> string(79) "me-siguri-noizy-ka-shume-per-te-thene-kur-te-shohe-kete-foto-te-rihanna-s-45955" }