INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Me sytë e ‘perënduar’ dhe e dehur! Këtë FOTO të Luana Vjollcës rrallë se e shihni, por moderatorja habit me reagimin

Me sytë e ‘perënduar’ dhe e dehur! Këtë FOTO të Luana Vjollcës rrallë se e shihni, por moderatorja habit me reagimin

Publikuar më: 22:21 29-06-2018

Luana Vjollca është një prej personazheve më qëndron shumë aktive në rrjetet sociale ku qëndron në kontakt me 1.1 milion ndjekësit e saj, ku herë herë me fotot që poston provokon të gjithë.

Së fundmi ajo ka potuar një ‘insta story’ në profilin e saj kun a habiti vërtet. Luana gjithmonë është ajo vajza që në ekran e shohim të kuruar edhe deri në detajet më të vogla. Por këtë herë ajo shihet me sytë e ‘perënduar’ dhe paksa e dehur. Fotoja më poshtë ‘flet vetë’, por Luana ka vendosur të mos e mbajë më këtë foto në profilin e saj, kështu edhe e ka fshirë. Nuk dihet pse e bëri këtë, pasi tani shumë prej jush mund ta keni parë dhe nuk ishte nevoja të fshihej. Luana, mos u mërzit se nuk ke faj: Është fundjavë!/intv.al/

milan.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0031578540802002
    array(1) { ["section"]=> string(118) "me-syte-e-perenduar-dhe-e-dehur-kete-foto-te-luana-vjollces-rralle-se-e-shihni-por-moderatorja-habit-me-reagimin-63258" }