INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Më thuaj cilën flutur zgjodhe, të të them një pjesë të fshehur të personalitetit tënd! E zbulon tani!

Më thuaj cilën flutur zgjodhe, të të them një pjesë të fshehur të personalitetit tënd! E zbulon tani!

Publikuar më: 18:43 02-12-2018

Flutura është simboli i brishtësisë, bukurisë dhe lirisë. Shumë artistë e përdorin figurën e saj si frymëzim për të bërë kryevepra sepse simboli i saj tashmë pëlqehet në të gjithë botën. Flutura është edhe një tregues i mirë i personalitetit tonë. Në bazë të ngjyrës apo formës që zgjedhim, ne tregojmë se çfarë njeriu jemi. Në foton më lartë bëni zgjedhjen tuaj dhe më poshtë keni shpjegimin për secilën flutur.

1- Nëse ju keni zgjedhur fluturën e parë kjo tregon se ju jeni një njeri i ndjeshëm dhe shumë romantik. Ju shpërndani pozitivitet tek të gjithë njerëzit dhe ndonjëherë ju merret për dobësi.


2- Nëse keni zgjedhur këtë flutur kjo tregon se ju jeni njeri i qetë dhe harmonik. Karakterizoheni nga qetësia dhe nuk ju bëhet vonë për asgjë.


3- Jeni ai lloj personi që shikoni të bukurën në çdo gjë. Edhe nëse njerëzve ju duket diçka pa kuptim, ju mund të gjeni aty me qindra gjëra të bukura.


4- Nëse zgjidhni fluturën numër 4, sapo treguat se jeni njeri ambicioz. Kërkoni te jeni ndryshe dhe të qëndroni në krye të çdo gjëje.


5- Kjo flutur tregon se ju jeni autentikë. Gjeni kënaqësi në çdo gjë dhe nuk dëshironi të bëni ndryshime në jetën tuaj.


6- Nëse keni zgjedhur këtë flutur ju jeni një njeri me llogjikë. Para se të veproni kujdeseni që të analizoni situatën.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0090968608856201
    array(1) { ["section"]=> string(104) "me-thuaj-cilen-flutur-zgjodhe-te-te-them-nje-pjese-te-fshehur-te-personalitetit-tend-e-zbulon-tani-80501" }