Ja çfarë duhet të konsumoni për të djegur sa më shumë kalori

Sunday, 13 November 2016 12:12
Dietat dhe palestra nuk po japin rezultatet që doni të arrini?

Vuani nga veshkat, ja kura që ju duhet

Saturday, 12 November 2016 09:14
Veshkat janë një nga organet më të rëndësishme të trupit tuaj. Kjo, për shkak të funksioneve të tyre të shumta…

Zgjoheni me këmbë dhe duar të fryera? Ja pse ju ndodhë kjo

Saturday, 12 November 2016 08:53
Kjo ju ndodh për shumë arsye. Ja si t’i zgjidhni lehtë këto vështirësi,shkruan telegraf. Shkaktarët e fryrjes: Dehidrimi Shumica e…

Gregg Braden jep kurën e shërimit të kancerit për vetëm 3 minuta [VIDEO]

Thursday, 10 November 2016 14:00
Autori i njohur amerikan Gregg Braden, është i njohur për suportin që ka dhënë dhe vazhdon të japë  për shërimin…

Kjo pilulë mund t'iu japë fund rrudhave në fytyrë

Thursday, 10 November 2016 12:43
Ky është një lajm i mirë për të gjithë.

Tashmë tumoret mund të shërohen pa kimioterapi. Ju njohim me metodën e re të kurimit

Thursday, 10 November 2016 12:37
Jo shumë larg vendit tonë, në Pescara, në spitalin Santo Spirito është hapur laboratori i manipulimit të qelizave kriobiologjike

E habitshme! Receta kundër gripit dhe të ftohtit: Kokteil me spermë! [FOTO]

Tuesday, 08 November 2016 14:57
Tracy Kiss, 29 vjeçare nga Buckinghamshire, ka folur për  recetën magjike  që përdor ajo për të pasur më shumë imunitet.

Obeziteti, qumështi dhe djathi nuk ju shëndoshin

Saturday, 05 November 2016 08:30
Sipas një studimi kinez, një gotë me qumësht në ditë ul me 16% rrezikun e shtimit të peshës trupore, duke…

I jepni fund bronkitit me këtë përzierje

Friday, 04 November 2016 16:35
Bronkiti është pjesë shqetësuese për të gjithë ne.

Çfarë ju ndodh nëse nuk e konsumoni qumështin e bletëve?

Monday, 31 October 2016 15:21
Nëse nuk konsumoni qumësht blete, mund të keni probleme me shëndetin tuaj, pasi vetitë janë të mrekullushme.

Çfarë thotë shkenca për fëmijët me kokë të madhe? Fakt shumë interesant!

Monday, 31 October 2016 13:39
Prindërit në disa raste shqetësohen për fëmijët e tyre nëse e kanë kokën e madhe.

Thyhet miti që vegjetarianët jetojnë më gjatë. Ja faktorët që ndikojnë

Thursday, 27 October 2016 19:53
Mundësitë tona për një jetesë më të gjatë varen nga konmbinimi i gjeneve tona si dhe nga natyra dhe mënyra…
Geek Room

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll