INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
'Mendon që ke arritur diçka në Amerikë', Bleona Qereti i kthehet ashpër komentuesit…[FOTO]

'Mendon që ke arritur diçka në Amerikë', Bleona Qereti i kthehet ashpër komentuesit…[FOTO]

Publikuar më: 10:58 12-01-2019

Këngëtarja e njohur shqiptare Bleona Qereti jeton prej disa vitesh në Amerikë ku ka ndërtuar karrierën e saj atje.

Ndonëse ka arritur shumë dhe tanimë emri i saj njihet nga të gjithë, një fans e ka vënë në dyshim këtë.

SDTHG.jpg

Në një postim në Twitter ai shkruan: "Po du me pas vetbesimin e Bleona Qeretit qe menon qe ka me mrri dicka ne Amerike". Bleona nuk ja ka lënë mangët përgjigjen fansit duke i replikuar: "Une dicka kam mbrri se kam 3 filma qe dalin kete vit dhe nje kenge qe aktualisht eshte numri 5 në 'Billboard dance', ti ca ke be me jeten tende? Apo tweets nga free Wifi?".

XCFGHJCGMXDF.png

Kujtojmë që Bleona sot ka sjellë 'cover' këngën e famshme italiane “Su di noi”.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0077581405639648
    array(1) { ["section"]=> string(91) "mendon-qe-ke-arritur-dicka-ne-amerike-bleona-qereti-i-kthehet-ashper-komentuesit-foto-84200" }