INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Mesazhe të koduara dhe dedikime/ Vetëm Noizy dhe Era Istrefi e dinë se për çfarë po flasin! [FOTO]

Mesazhe të koduara dhe dedikime/ Vetëm Noizy dhe Era Istrefi e dinë se për çfarë po flasin! [FOTO]

Publikuar më: 09:41 08-07-2019

Ditët e fundit kanë qenë shumë të bukura për Era Istrefin. Këngëtarja e talentuar shqiptare mbajti 2 koncerte, një në Tiranë e një Rusi, mirëpo gjithashtu festoi ditëlindjen e saj të 25-të në një festë ku mblodhi familjarët dhe miqtë e saj më të mirë.

Pas festës ajo publikuar disa foto me veshjen që kishte zgjedhur për ditëlindje dhe komentet ishin të shumta, por na ran ë sy komenti i Noizy-t.

"E din vet ti", i shkruan Noizy Erës, duke na bërë kuriozë për çfarë bëhet fjalë. Ndërsa Era ia kthen: "n'guçi".

Çfarë donin të thonin vallë? Kujtojmë që më parë Noizy i ka dedikuar një këngë Erës ku për të shprehet "E bukur si Era".

pakuce.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.010334014892578
    array(1) { ["section"]=> string(100) "mesazhe-te-koduara-dhe-dedikime-vetem-noizy-dhe-era-istrefi-e-dine-se-per-cfare-po-flasin-foto-98070" }