INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Milan arrin marrëveshje me yllin nga Premierliga

Milan arrin marrëveshje me yllin nga Premierliga

Publikuar më: 14:36 13-03-2018

Ki Sung Yueng pritët të jetë lojtari më i ri që do luaj nënë fanellën e Milan.

Sipas mediave lojtari i Celticu Ki Sung pritet të transferohet tek kuqezinjtë në fund të këtij sezon me një kontratë 3 vjeçare.

Mësohet se Ki Sung ka marr dhe oferta të tjera nga klube të Premiera Lige por që ai ka zgjedhur të jetë me Kuqezinjtë e Gatusos

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0097718238830566
    array(1) { ["section"]=> string(54) "milan-arrin-marreveshje-me-yllin-nga-premierliga-52756" }