INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
“Miqve” që kanë këto shenja horoskopi nuk duhet t’u besoni

“Miqve” që kanë këto shenja horoskopi nuk duhet t’u besoni

Publikuar më: 19:38 24-12-2018

Ka disa shenja zodiaku, të cilat nuk janë shumë të besueshme. Besnikëria nuk ekziston si fjalë në fjalorin e tyre. Më poshtë j’u tregojmë se cilat janë këto shenja në mënyrë që të bëni kujdes.

Demi

Personat e kësaj shenje nuk janë besnikë. Nëse ke një mik të kësaj shenje, duhet të jesh shumë vigjilent dhe i kujdesshëm. Këta njerëz janë të gatshëm të të tradhëtojnë në momentin më të keq të jetës, duke të futur thika pas shpine. Ata nuk njohin limite. Nëse ata nuk janë të lumtur, askush nuk meriton të jetë i lumtur.

Virgjëresha 

Njerëzit e lindur nën shenjën e Virgjëreshës kanë vetëvlerësim të ulët, kështu që në çdo moment mund të të godasin pas shpine. Kjo sepse ata ndjejnë se në çdo moment ti je duke i bërë gjërat më mirë se ta. Është një çështje zilie le të themi.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0090858936309814
    array(1) { ["section"]=> string(62) "miqve-qe-kane-keto-shenja-horoskopi-nuk-duhet-t-u-besoni-82533" }