INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Modelja e famshme shqiptare paska patur ditëlindjen dhe ne nuk e dinim? Olti Curri e uron publikisht me...[FOTO]

Modelja e famshme shqiptare paska patur ditëlindjen dhe ne nuk e dinim? Olti Curri e uron publikisht me...[FOTO]

Publikuar më: 09:01 13-09-2018

Ashtu si të gjithë ne që nuk harrojmë ti urojmë njerëzit tanë të dashur kur kanë ditëlindjen edhe të famshmit e showbizz-it tashmë e kanë bërë si traditë që të urojnë njëri-tjetrin me postimet në Instagram.

Dhe ndoshta ju e kishit harruar paksa, por ditën e djeshme paska patur ditëlindjen një prej modeleve më të suksesshme shqiptare.

E kemi fjalën pikërisht për bukuroshen Emina Cunmulaj e cila ditën e djeshme ka mbushur plot 33 vite jetë.

Ka qenë blogeri Olti Curri i cili e ka uruar me një foto të postuar në Instastory duke shkruar: “Happy birthday, i bukur”.

Edhe 100 vite të lumtura Emina.../intv.al/

WhatsApp_Image_2018-09-13_at_08.36.09.jpeg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0074920654296875
    array(1) { ["section"]=> string(113) "modelja-e-famshme-shqiptare-paska-patur-ditelindjen-dhe-ne-nuk-e-dinim-olti-curri-e-uron-publikisht-me-foto-71534" }