INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Modelja me format bombastike nuk i reziston dot Era Istrefit në foton e fundit! I bën komentin provokues dhe e komplimenton për...

Modelja me format bombastike nuk i reziston dot Era Istrefit në foton e fundit! I bën komentin provokues dhe e komplimenton për...

Publikuar më: 21:10 13-03-2019

Duket se fotoja e fundit e Era Istrefit ka çmendur një modele me mjaft famë edhe përtej kufijve të shqiptarisë.

E përfolur shpesh për format e saj unike Vildane Zeneli nuk I ka rezistuar dot tundimit për të komentuar tek fotografia e Erës.

Zeneli i ka shkruar një koment Erës në foton ku ajo shfaqë të pasmet në një veshje të ngushtë.

Vildane shkruan se si Era po i lë pa fjalë me të pasmet e saj dhe trupin shumë seksi me të cilin po shfaqet këngëtarja. “Oh Zot, çfarë bythe, pse dreqin duhet të jesh kaq perfekte.... je shumë seksi” – ishin fjalët e saj.

Dyshja janë takuar e janë shoqëruar kohë më parë e duket se kjo shoqëri po vazhdon akoma.

53761889_374739296447019_1987053292210880512_n-323x600.jpg

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0034990310668945
    array(1) { ["section"]=> string(127) "modelja-me-format-bombastike-nuk-i-reziston-dot-era-istrefit-ne-foton-e-fundit-oh-zot-cfare-b-the-pse-dreqin-je-kaq-seksi-89097" }