INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Modelja shqiptare na prezanton me biznesin e saj të ri [FOTO]

Modelja shqiptare na prezanton me biznesin e saj të ri [FOTO]

Publikuar më: 09:36 12-10-2017

Nga fotot qe na servirte në rrjetet sociale,nuk mund ta cilësonim ndryshe veçse një vajzë seksi.

Ajo ka qenë shpesh pjesë e lajmeve rozë edhe për lidhjet e saj të dashurisë. Ndërsa këtë herë, Françeska Jaçe sapo na prezantoi me biznesin e saj më të ri të cilin do ta hapë shumë shpejt. Një agjensi udhëtimi me emrin e saj. Tani e tutje do të keni mundësinë të udhëtoni me " Jace travel" dhe me siguri dejtuesja e saj seksi,do të mbledhë një numër të madh klientësh.

22414718_10212301894695814_2099878443_n.jpg

 

22471552_10212301894895819_1259699211_n.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00097513198852539
    array(1) { ["section"]=> string(65) "modelja-shqiptare-na-prezanton-me-biznesin-e-saj-te-ri-foto-38723" }