INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Mori gjobën prej €1500 dhe u 'dëbua' nga Top Channel, Jonida Shehu rikthehet sërish me program të ri? Flet moderatorja [FOTO[

Mori gjobën prej €1500 dhe u 'dëbua' nga Top Channel, Jonida Shehu rikthehet sërish me program të ri? Flet moderatorja [FOTO[

Publikuar më: 21:21 12-07-2018

Pak muaj më parë Jonida Shehu u largua nga Top Channel edhe pse kishte shumë vite prezantim nëkëtë TV. Së fundmi thuhet se Jonidën në shtator do ta shohim sërish në Top Channel. Por këtë herë nuk do të jetë thjesht moderatore, por edhe autore dhe producente. E kontaktuar nga blitz.al moderatorja e njohur nuk e ka mohuar këtë gjë.

“Kemi një plan që po e punojmë. Jemi në proces por është ende herët.”,- u shpreh Jonida. Tani ngelet të shihet se cilin program do të ketë moderatorja./intv.al/

6-6.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0033309459686279
    array(1) { ["section"]=> string(124) "mori-gjoben-prej-1500-dhe-u-debua-nga-top-channel-jonida-shehu-rikthehet-serish-me-program-te-ri-flet-moderatorja-foto-64850" }