Harry Styles lufton me vdekjen në trailerin e filmit të tij debutues “Dunkirk” [VIDEO]

Dec 14, 2016

Mbani frymën të apasionuar pas filmave dhe fansa të One Direction! 

Traileri i parë i filmit “Dunkirk” është publikuar dhe na dhuron pamjet e para të Harry Styles në debutimin e tij si aktor. Harry lufton për të jetuar me ushtarët e tjerë në Luftën e Dytë Botërore. Fillimisht e shohim atë duke ecur drejt oqeanit, më pas në një varkë me ushtarët e tjerë, ku duken tmerrësisht keq. Me siguri me padurim po prisni pjesën tjetër, pasi në këtë trailer, Harry është duke u mbytur në ujë, duke tentuar të dalë në sipërfaqe.  A do të vdesë 22 vjeçari në film? Nuk na mbetet gjë tjetër veçse të presim filmin i cili pritet të lançohet në verën e 2017-ës.

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll