Lamtumirë Elsa, hapi rrugë Moana-s! [VIDEO]

Jan 04, 2017


Sa larg do të shkojë?!
Shumë shpejt të gjithë fëmijët, por edhe të rriturit, do të fillojnë të këndojnë “How Far I’ll Go” me zë të lartë. Filmi më i fundit nga Disney, Moana, na ka bërë të gjithëve për vete me personazhin e momentit. Moana (luajtur nga adoleshentja Hauaiane Auli’I Cravalho) nuk është as princeshë, as mbretëreshë. Ajo është vajza e komandantit të ishullit polinezian dhe që në moshë të vogël po mëson si të përballet me jetën. Ajo është një vajze e zgjuar, trime, kurioze dhe e fortë. Me pak fjalë një shembull i mirë për të gjithë ne. Hidhini një sy trailerit dhe mos e humbisni filmin.

 

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll