Zgjedhje 2017

  20 filmat më të mirë për këtë vit [FOTO/VIDEO]

  Jan 06, 2017

  Duket se ky do të jetë viti i kinemasë…


  Nga filmat sci-fi, ato me superheronj, luhtra dhe romanca, ja një listë me filamt të cilat duket premtuese për këtë vit.

   

  Beaty And The Beast

  Blade Runner 2049

  Coco

  Darkest Hour

   download_1.jpg

  Dunkirk

  Guardians Of The Galaxy 2

  Kong: Skull Island

  Lion

   

  Miss Sloane

  Murder on the Orient Express

  johnny-depp-daisy-ridley-judi-dench.jpg

  Paddington 2

  Pirates of the Caribbean: Dead Men tell No Tales

  The Snowman

   3a948ce056e451245ed90d6b38f2ab58.jpg

  Spiderman: Homecoming

  Star Wars: Episode VIII

  Victoria And Abdul

  adcaf046ad33f0826ddb0dc4e33a7ce3-2.jpg

  Wonder Woman

  radio TV
  Geek Room

  Facebook

  LIKE Shqip Top 10

  poll