Zgjedhje 2017

  Drake i rikthehet aktrimit, ja në cilin film do ta shohim [FOTO]

  Apr 04, 2017

  Në një rol të shkruar enkas për të.

  Shumë prej jush mund të mos e keni ditur se para se reperi kanadez të performonte në skenë, ai ishte aktor në serialin Degrassi: The Next Generation në vitin 2001.

  Drake3.jpg

  Këtë herë thuhet se Drake do i rikthehet sërish aktrimit (gjë që të cilën ai e adhuron) për serialin britanik Top Boy në rolin e një personazhi të përshtatur enkas për të. Sipas The Daily Mirror ai bleu të drejtat e serialit vitin e kaluar dhe tashmë pritet ta shohim në një rol të rëndësishëm. Çfarë tjetër mund të presim nga Drake?

  top-boy-4-shot-on-car.jpg

  radio TV
  Geek Room

  Facebook

  LIKE Shqip Top 10

  poll