Kylie Jenner së shpejti do të ketë serialin e saj televiziv

Apr 11, 2017

...por emri nuk na pëlqen aspak!

Le të flasim pak për projektin më të ri të Kylie-t.  Mesa duket më e vogla e familjes Kardashian do të ketë së shpejti serial e saj të “Keeping Up ëith the Kardashians”, por këtë herë çdo gjë do të përqendrohet tek ajo. Seriali, i cili na zhgënjeu paksa nga emir, quhet “Life of Kylie” dhe do të transmetohet në E!.  Një sezon do të ketë nga 8 seri, të cilat do të zgjasin 30 minuta. Ajo që do të shihni është jeta e Kylie-t si biznesmene, dizenjuese mode, autore, yll televiziv, ikonë stili dhe si themeluesja e Kylie Cosmetics.
Për të gjithë fansat e saj, sigurisht që ky është një super lajm. Për pjesën tjetër, asgjë e veçantë!

 

 

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll