Zgjedhje 2017

  Kush aktor i famshëm do të jetë "Young Dumbledore"? [FOTO]

  Apr 13, 2017

  Nga "Young Pope" në "Young Dumbledore"!

   

  E keni parasysh personazhin Dumbeldore tek Harry Potter? Personazhi tashmë do ketë një fytyrë të re, dhe fytyra e re do jetë aktori simpatik Jude Law. Aktori i nominuar shpesh për Oscar do të luajë si Albus.
  Filmi i ri që do dalë në nëntor të vitit 2018, do të përshkruajë karakterin para se ai të bëhet kreu i Hogwarts. Drejtuar nga David Yates, fantastike do të shihni Eddie Redmayne të përsërisë rolin e tij si “magizoologist”.

  Ai ka thënë për Jude Law se është një aktor i talentuar punën e të cilit e ka admiruar gjatë. JK Rowling ka thënë 10 vjet më parë se Dumbledore ishte homoseksual. Presidenti i Warner Bros Toby Emmerich ka thënë se ndihet i kënaqur që do të ketë të Jude Law duke luajtur një karakter kaq universal.

  screen_shot_2017-04-12_at_18.05.02.png

   

   

  radio TV
  Geek Room

  Facebook

  LIKE Shqip Top 10

  poll