Daniel Craig sërish si Agjenti 007?!

Jul 09, 2017

Dy vjet më parë tha se më mirë priste damarët sesa të interpretonte në një tjetër film si agjenti James Bond, por aktori Daniel Craig duket se ka ndryshuar mendim.

Aktori i famshëm ka rënë dakord që të jetë pjesë e filmit të tij të pestë si agjenti 007 shkruan Daily Mail. Producentja Barbara Broccoli ka arritur të sigurojë aktorin Daniel Craig për filmin e radhës, ashtu si edhe këngëtaren Adele për kolonën zanore të filmit.

Kjo nuk është hera e parë që këngët e Adele-s bëhën pjesë e filmit të njohur, në vitinin 2012 ka qenë “ Skyfall”. “Craig dhe Adele së bashku janë një skuadër fituese, zgjedhja më e mirë dhe garanci për suksesin financiar të filmit”, tha një burim.

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll